UWAGA: Proszę w uwagach wpisywać czy wędlina (ser żółty) ma być w całości ( domyślnie kroimy! oraz czy ma być zapakowany hermetycznie.

                    Jeśli nie znalazłeś Twojego ulubionego produktu na stronie www – to wpisz szukany towar w UWAGACH przy składaniu zamówienia                                – dołożymy go do zakupów.

Producenci
Bestsellery
MLEKO ŁACIATE 2% 1L
MLEKO ŁACIATE 2% 1L
2,79 zł
SZT
BUŁKA KAJZERKA 0,05KG
BUŁKA KAJZERKA 0,05KG
0,45 zł
SZT
MLEKO ŁACIATE 3,2% 1L
MLEKO ŁACIATE 3,2% 1L
2,95 zł
SZT
BANAN KG klasa 1
BANAN KG klasa 1
4,09 zł
kg
ZIEMNIAKI KG klasa 1
ZIEMNIAKI KG klasa 1
0,79 zł
kg
JABŁKA KRAJOWE KG klasa 1
JABŁKA KRAJOWE KG klasa 1
3,49 zł
kg
JOGURT NATURALNY 180G ZOTT
JOGURT NATURALNY 180G ZOTT
1,25 zł
SZT
WODA CISOWIANKA 1,5L N/GAZ %PET
WODA CISOWIANKA 1,5L N/GAZ %PET
1,45 zł
SZT
MASŁO POLSKIE 82% 200G MLEKOVITA
MASŁO POLSKIE 82% 200G MLEKOVITA
4,29 zł
SZT
MLEKO ŚWIEŻE 2% 1L MLEKOVITA %PET
MLEKO ŚWIEŻE 2% 1L MLEKOVITA %PET
2,49 zł
SZT
Czym jest cena i wartość orientacyjna?

W niektórych przypadkach wartość Twoje zamówienia może się różnić od wartości wynikającej z zamówienia złożonego na stronie internetowej.

Różnice w kwocie mogą być spowodowane następującymi czynnikami:

a/  w przypadku towarów sprzedawanych na kilogramy ( np. ziemniaki, buraki, banany, jabłka, szynka, kiełbasa, schab itp. ) trudno jest spakować dokładnie towar o określonej wadze złożonej w zamówieniu.

    Oznacza to, że waga może lekko odbiegać od zamówionej (np. zamówiono 40dkg bananów a klient może otrzymać 35dkg lub 45dkg bananów)

b/ może się zdarzyć, że zamówione produkty nie są dostępne. W takim przypadku zadzwonimy do Ciebie i zaoferujemy Ci produkt zastępczy.

c/ ceny niektórych produktów mogą się zmienić od dnia złożenia zamówienia do dnia skompletowania zamówienia (realizacji zamówienia), w takim przypadku za swoje zakupy zapłacisz cenę z dnia skompletowania zamówienia.

Jeśli w dostawie otrzymasz produkt, którego nie chcesz zakupić, gdyż jego cena różni się od tej w momencie składania zamówienia, nie musisz go przyjmować.

d/ może danego produktu nie być na stanie i nie zostanie on doliczony do rachunku (paragonu, faktury).

f/ w zależności w ile reklamówek spakujemy Twoje zamówienie za tyle reklamówek będziesz musiał zapłacić (koszt jednej reklamówki wynosi 40gr).

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl